Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS³ fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type

  • 34.98лв.

Вземи Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS³ fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type -

Добави към любими

Сравни

Задай въпрос

Без ДДС: 34.98лв.

Наличност: В наличност

Марка: LEGRAND

Модел: LN032616

Характеристики

Ново име на аксесоар:Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 μm) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS³ fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 μm, type
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Не
Гаранционни условия (месец):0 месеца
Тегло на пакет - Бруто (кг):0.55 kg
Тегло на пакет - Нето (кг):0 kg
Брой в пакет:3
Тегло на кашон - Бруто (кг):0 kg
Retail Packaging Net Weight Carton:0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic:0 kg
Пакети в кашон:1
Тип пакет:Box

Последни въпроси

Задайте въпрос за този продукт

Коментари

Няма коментари за този продукт.

Напишете коментар

Бележка: HTML не се показва!