Цена
Цена 0лв. - 6016лв.
Марка

Други

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
1,664.93лв. Без ДДС: 1,664.93лв.

Характеристики Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collate..

Купи
19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, front duct 38 x 94mm
59.21лв. Без ДДС: 59.21лв.

Характеристики Партиден номер:WMPFSE Номер на модела:19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, fr..

Купи
19" 24 port 1U NetKey™ Category 5e preloaded 110 style punchdown patch panel, RoHS complaint
157.41лв. Без ДДС: 157.41лв.

Характеристики Type:Patch panels Patch panels - Preloaded - Mini-com:24-port..

Купи
19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar
63.56лв. Без ДДС: 63.56лв.

Характеристики Партиден номер:CP24WSBLY Номер на модела:19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with..

Купи
19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
45.06лв. Без ДДС: 45.06лв.

Характеристики Партиден номер:CP24BLY Номер на модела:19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoH..

Купи
19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front removable snap-in faceplates
127.28лв. Без ДДС: 127.28лв.

Характеристики Партиден номер:CPPLA48WBLY Номер на модела:19" 2U 48-port angled patch panel with la..

Купи
45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Depth to rear of modules: 19mm
3.22лв. Без ДДС: 3.22лв.

Характеристики Партиден номер:CFPFS2AW Номер на модела:45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped mo..

Купи
Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 x 45 holes
2.75лв. Без ДДС: 2.75лв.

Характеристики Партиден номер:CBFAW Номер на модела:Adapter for installing NKHS2AW-X or CHS2 in 45 ..

Купи
ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
1,664.93лв. Без ДДС: 1,664.93лв.

Характеристики Партиден номер:ASA5506-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/security..

Купи
ASA 5508-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES
6,015.51лв. Без ДДС: 6,015.51лв.

Характеристики Партиден номер:ASA5508-K9 Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collater..

Купи
Belden 1583E Cat. 5 enhanced UTP 4-pair cable
0.47лв. Без ДДС: 0.47лв.

Характеристики Model:Building Type:Copper Category:UTP 5E Партиден номер:1583E Номер на модела:Beld..

Купи
Belden 1633E FTP Cat. 5 4-pair cable
0.75лв. Без ДДС: 0.75лв.

Характеристики Model:Building Type:Copper Category:FTP 5E Партиден номер:1633E Номер на модела:Beld..

Купи
Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style
6.43лв. Без ДДС: 6.43лв.

Характеристики Партиден номер:CJS5E88TGY Номер на модела:Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style Уебстр..

Купи
Cat 5e UTP Mini-Com® TX5e™ Jack Module arctic white
6.22лв. Без ДДС: 6.22лв.

Характеристики Партиден номер:CJ5E88TGAW Номер на модела:Cat 5e UTP Mini-Com® TX5e™ Jack Module arc..

Купи
Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module
11.38лв. Без ДДС: 11.38лв.

Характеристики Партиден номер:CJS6X88TGY Номер на модела:Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack ..

Купи
Показани от 1 до 15 от 43 (3 страници)